Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PIOTR G.

Utworzony przez Gość, 14 lutego 2009 r. o 09:29
OGNIOWY napisał:
TY SIE ODP. OD STRAŻAKÓW, ZŁODZIEI I NAS TU PISZĄCYCH, ZAJMIJ SIE S0BĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wy mnie mozeta, tyle co i ten z Miedzyrzeca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w Sekulu jest tam jaka kulitura. Jak nie to jaki tam pasuje klucz, może wiolinowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAPŁAĆ DLA PROBOSZCZA I WTEDY WYPISUJ MA PATENT NA WSZYSTKO I NA MNIE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaziu dzień przed śmiercią JP II narozrabiałeś! Jak więc śmiesz się powoływać na jego słowa! Brak mi słów na ciebie "judaszu" i "faryzeuszu" Będziesz się smażył w piekle!!! I nie mów że Bóg ci wybaczy bo to nie prawda!! Za to co zrobiłeś i dalej robisz nie ma wybaczenia!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze dodam że na dzień przed śmiercią JP II byłem poza M-cem, w Sterdyni u kolegi wikariusza, nie wiem co tam mogłem "narozrabiać" ? Tam nawet żadnych dziewczyn nie było. O przepraszam, była jedna, ale tak brzydka że szkoda gadać. Czemu ty mnie Potomaku tak prześladujesz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze dodam że na dzień przed śmiercią JP II byłem poza M-cem, w Sterdyni u kolegi wikariusza, nie wiem co tam mogłem "narozrabiać" ? Tam nawet żadnych dziewczyn nie było. O przepraszam, byłem u byłego kolegi - organisty. Czemu ty mnie Potomaku tak prześladujesz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i o co ci bracie chodzi ? A co ? nie mogłem być w Sterdyni ? zabronione ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazik napisał:
No i o co ci bracie chodzi ? A co ? nie mogłem być w Sterdyni ? zabronione ?
PIOTRZE OSZCZĘDŻ WSTYDU I HAŃBY SWOIM SYNOM. NIEKTÓRZY Z NICH CIEBIE ZNAJĄ TYLKO Z WYPOWIEDZI NA TYM DIABELSKIM FORUM. PIOTRZE BĄDZ OJCEM DLA SWOICH DZIECI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
PIOTRZE OSZCZĘDŻ WSTYDU I HAŃBY SWOIM SYNOM. NIEKTÓRZY Z NICH CIEBIE ZNAJĄ TYLKO Z WYPOWIEDZI NA TYM DIABELSKIM FORUM. PIOTRZE BĄDZ OJCEM DLA SWOICH DZIECI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrze G, długo jeszcze będziesz tak gadac sam do siebie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale o co temu dupkowi Potomakowi chodzi ? Czego on chce ode mnie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE PIOTRZE GRAJ NA TYCH ORGANACH GRAJ ! NIE MA TAKICH, ONE SĄ ,PIĘKNE ALE TYLKO W OPDPOWIEDNICH RĘKACH WSZYSTKO BYŁO, NIE DAJ SIĘ PAN ZGNOIĆ, STACHU GROCHOWIECKI JEST NAJLEPSZY OD NIEPAMIETNYCH CZASÓW POKEREK, MeTAKSA, MALBORO I MOCHERY . SUPER, gAZETKA BZDURA W TYGODNIU DLA MOCHERÓW I DARCZYŃCÓW DBAJ pAN O SIEBIE !!!!!!!! GDZI KOLWIEK JESTEŚ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kogo dotycze ten temat? Chodzi o tego pazernego złodzieja, który doił parafian z kasy i nie pozwalał grać innym podczas ślubów? Żebys sie udławił tymi pieniędzmi! Nigdy ci gadzie nie zapomne jak z usmieszkiem na gębie wyciągałeś gruby szmal od skromnych ludzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mężatka z Janowa napisał:
A kogo dotycze ten temat? Chodzi o tego pazernego złodzieja, który doił parafian z kasy i nie pozwalał grać innym podczas ślubów? Żebys sie udławił tymi pieniędzmi! Nigdy ci gadzie nie zapomne jak z usmieszkiem na gębie wyciągałeś gruby szmal od skromnych ludzi!
Żałosna samotna mężatko jesteś ślepa? nie widzisz jak te pasibrzuchy kroją tępotę z kasy. Masz żal do Piotra ale to jest twoja zasługa odpłacona za twoją młodość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta żałosna mężatka to pewnie była żona Piotra a teraz ulubienica króla. Kiedyś cichutko się śmiała z tego że Piotr przynosi dużo kasy a teraz mu to wytyka. Oj chyba żałuje że go zostawiła bo teraz musi co rano przed siódmą do gimbusa latać! Nie lepiej było przymknąć oko na wyskoki Piotra? Zwłaszcza że i sama święta nie była też latała na boki. Ciekawe w jaki sposób dostała się do szkoły na etacik? Przecież ona nie nadaje się na nauczyciela! Podobnie jak jej siostra nie nadawała się na katechetkę. Ale Komar wziął na "gospodynię" to załatwił etacik. W Łosicach się panoszyła w gimnazjum ale na szczęście już na rentę poszła też sponsor załatwił kwity! A poza tym ona nie chodzi do kościoła! I to jest córka koscielnego i (była) żona organisty! Wstyd! Hańba! Taki przykład dzieciom dawać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Piotrze G, długo jeszcze będziesz tak gadac sam do siebie ?
No weś to Piordusiu do serca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No weś to Piordusiu do serca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Piorduś jakoś ty sie wypatraszasz po kazdym wpisie. Zrób cos zeby cie twoi synkowie nie czytali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pazerna świnia była. Ja taki nie będę, gdyż wiem czym jest etyka w zawodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też go nienawidzę. Najchętnej naplułabym mu w ten plugawy ryj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ananin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 39

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...